Döviz Kurları

  $ :   2,722  -  2,7269
  € :   2,9553  -  2,9606
  £ :   4,1103  -  4,1317

Takip Et

Facebook Twitter Trip Advisor

Dalyan Gürkan Apart Otel

Dalyan beldesinde bulunan Dalyan Gürkan Apart Otel Ekonomik Tatil ve kaliteli Apart Otel hizmeti vermektedir. Apartımız 4 mevsim açıktır. Bünyemizde bulunan A grubu seyahat acentamızla  Dalyan ve çevresinde ; Dalyan tekne turu, yat kiralama, mavi yolculuk turları, göcek 12 adlar, havaalanı transferleri, jeep safari , dalaman çayı rafting, mehtap turu, ekincik tekne turu ve birçok  aktiviteler düzenlemekteyiz. 

Geniş Bahçe üzerine kurulu tesisimizde 10 Apart ; 2'si çift yatak odalı 8'i tek yatak odalıdır. Tüm apart odalarımızda yerli yabancı uydu yayını , lcd televizyonu interneti, mutfağı, balkonu, banyosu ve sıcak suyu ile evinizdeki rahat konforu sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Dalyan 'da Avrupa'nın birçok gazete ve magazin dergisine konu olan doğallığını kuruması ile ünlü dünyanın ilk altı plajı arasında yer alan 7 km uzunluğunda Türkiye'nin ikinci büyük plajı olan  Dalyan iztuzu plajına gidebilir Dalyan Kaunos antik kentinde bir doğa yürüyüşü yapabilir dalyan çamur banyolarında şifalı sulara girebilirsiniz.

Dalyan konum olarak Fethiye'ye 40dk , Göcek Limanı'na 20dk. Akyaka Gökova'ya 40dk, Marmaris'e 60dk ve Dalaman Havaalanı'na 20dk mesafededir. Tatilinizi Dalyan'da geçirdiğinizde beldemize yakın olan turistik yerlere günü birlik gidebilirsiniz

Dalyan'da ziyaret edilecek çok özel mekanlardan belli başlılarını tanımaya ne dersiniz.

İztuzu plajı

İztuzu plajına Dalyan 'dan karayolu ile 10 km tekneyle ise kanaldan 20 dakikalık bir gezi ile ulaşabilirsiniz, caretta carettaların üreme alanı olan bu plaj koruma altına alınmış ve milli park ilan edilmiştir. Kilometrelerce uzanan ve eşsiz kumuyla dünyanın sayılı plajlarından biri olma ünvanını hakeden iztuzuna akşam saat 20:00 den sonra giriş yasaklanmış bu saatten sonra plaj gerçek sahipleri caretta carettaların kullanımına bırakılmıştır.

Dalyan Kanalı 

Köyceğiz gölünden başlayan ve iztuzu plajından Akdenize dökülen bu kanalda muhteşem bir tekne gezisi yapabilir kral mezarlıklarını görebilir ve caretta carettaları izleme şansına sahip olabilirsiniz.

Köyceğiz gölü : Oldukça büyük bir alana sahip köyceğiz gölüne kanaldan tekne turları ile ulaşabilir gölde yüzmenin keyfine varabilirsiniz.

Çamur banyosu : Yine kanaldan teknelerle ulaşılan çamur banyosu Dalyan'ın en eğlenceli aktivitelerindendir burada geçireceğiniz zamanı asla unutamıyacağınıza garanti verebilirim.

Dalyan Caunos 

Lidyalılar döneminden kaldığı tahmin ediler ve sarp kayalar üzerine işlenmiş kral mezarlıklarının Dalyan kanalından görünüşüne doyamıyacaksınız.

Kaunos :Kaunos antik kenti yine Karya ve Likya'lılar tarafından kullanılmış çok özel bir tarihi mekandır, anfi tiyatro vb. bir çok tarihi yapının kalıntılarını görebilirsiniz.

Bu cennet mekana gitmeyenlere en kısa zamanda Dalyan tatili tavsiye ederken, mavi yengecin tadına bakmadan dönmeyin diyorum.

Dünyanın

sayılı ekosistemlerinden biri olan dalyan deltası, milyonlarca yıldır devam eden tektonik hareketler sonucunda oluşmuştur. Türkiye ’de hiç bir tur dalyan’ı görmeden tamamlanmış sayılmaz.

Kaya mezarlarıyla ünlü dalyan, caretta caretta kaplumbağasının   yaşam sürdüğü ve ürediği o eşsiz sahile sahiptir. Dünyanın en güzel plajlarından biri olan iztuzu plaj keyfini, Kaunos antik kenti büyüsünü ve çamur banyosu güzelliğini gelin bizimle Dalyan ’da Gürkan Apart Otel’ le yaşayın.

 

Dalyan ve çevresinde ki turlar hakkında bilgi almak için  kendi Tur acentamız olan sayfamızı ziyaret edabilirsiniz  www.tengritravel.com


Dalyan Gürkan Apart Hotel bir Tengri Travel - Tezcan Turz Ltd. Şti Kuruluşudur.

Tengri Travel & yachting Agency  ( Tursab :  A 7552 )